Zespół na bankiet


Najlepsza muzyka grana na żywo.

O tym, czy impreza będzie udana decyduje wiele czynników. Istotna jest jej oprawa muzyczna, sala, jakość posiłków, atmosfera, jednak najważniejszym jest zespół na bankiet. Z tego względu trzeba już na wstępie zadbać o to, by wszystko było przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Nasz zespół na bankiet może zagwarantować, że współpracując z nami, oprawa muzyczna będzie na najwyższym poziomie i zajmą się nią doświadczeni i kreatywni muzycy, którzy uczynią wydarzenie wyjątkowym i niezapomnianym. Al Capone Band to grupa otwarta na potrzeby gości najbardziej prestiżowego eventu. Przygotowaliśmy bardzo bogaty repertuar, który obejmuje różne klimaty muzyczne.

Zespół na bankiet
Bankiet

Wszechstronność zespołu na bankiet Al Capone Band

Zespół na bankiet powinien być wszechstronny, a to zapewniamy stuprocentowo! Oprócz fantastycznie dobranej muzyki, charakteryzuje nas elegancki wizerunek sceniczny. W zależności od wielkości wydarzenia, muzykę tworzy od 3 do 7 osób. Planując bankiet i szukając odpowiedniej oprawy muzycznej, nie może być lepszego wyboru niż Al Capone Band. Osoby, które do tej pory zdecydowały się na muzykę w naszym wydaniu, bardzo miło wspominają bankiety, wesela i inne uroczystości, na których do tej pory graliśmy. Profesjonalny zespół na bankiet potrafi sprawić, że będzie on przyjemnym wydarzeniem dla osób w każdym wieku i o różnych upodobaniach muzycznych. Właśnie z tego względu gramy jazz, chillout, pop, disco, soul i znane covery. Wspólnie z klientem możemy dopasować nasz styl i repertuar muzyczny.

Niech bankiet będzie niepowtarzalny!

Bardzo często nasz zespół na bankiet zapewnia klimat lat 30-tych, zarówno pod względem ubioru grupy, jak i muzyki. Dzięki takiej różnorodności jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania każdej osoby. Jeżeli poszukiwany jest zespół na bankiet, który potrafi nie tylko uatrakcyjnić całą imprezę, ale także sprawić, że będzie niezapomniana, Al Capone Band jest tym bardziej warty uwagi. Proponowane przez nas rozwiązania są nie tylko akceptowane przez klientów, ale także spotykają się z dużą aprobatą, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne referencje. Osoby, które korzystały już z naszych usług, często polecają nas jako bardzo dobry zespół na bankiet, dlatego grupa usatysfakcjonowanych klientów nieustannie się powiększa.

Zespół bankietowy

Kontakt


Zadzwoń


Aleksandra Wajs
Wokalistka i manager zespołu
tel. +48 531 288 800
e-mail: manager@alcaponeband.pl


Al Capone Band
Skoroszewska 7/77
02-495 Warszawa

Szybka wycena online


Dodatkowo interesuje mnie:


Jesteśmy z Warszawy, ale gramy w całej Polsce!