O Zespole


Na prestiżowy event, bankiet, uroczystą kolację, galę, targi, wesele z klasą lub imprezę firmową, gdzie wymagany jest wysoki poziom artystyczny, dobrym wyborem jest Al Capone Band. Współpracowaliśmy m.in. z Justyną Steczkowską, Urszulą, Kayah, Kubą Badachem (Poluzjanci), Korą, Mariką, zespołem Loca, Edytą Górniak, oraz innymi znanymi artystami.

Elegancki wizerunek sceniczny (często w klimacie lat 30-tych), bogaty repertuar muzyczny oraz utalentowany skład to nasze mocne strony! Jako dobry zespół coverowy, gramy zarówno standardy jazzowe, bossa, chillout i soul, jak mocne rockowe brzmienia. Dodatkowo hity pop, disco, R&B, disco i funk, a także utwory z lat 20-tych, 30-tych, 40-tych aż po najbardziej znane covery utworów z repertuaru: Alicia Keys, Maroon 5, Kings Of Leon, Kool & The Gang, Adele, Bruno Mars, Michael Jackson, ABBA, Boney M., Daft Punk, Bee Gees, Justin Timberlake, Rihanna oraz muzykę z filmów Dirty Dancing, Grease, Blues Brothers, James Bond i innych.

Nasz zespół muzyczny na event, czy wesele gra w składzie od 3 do 7 osób. W składzie podstawowym, czyli 3 osobowym nadajemy się najbardziej na imprezę zwykłą lub firmową w stylu jazz & chillout, gdzie zaplanowany jest mniejszy budżet. W pełnym składzie gramy przyjęciach o charakterze rozrywkowym oraz gwarantujemy niezapomniane wrażenia! Nasi Klienci zawsze są usatysfakcjonowani z proponowanych przez nas rozwiązań i twierdzą, że Al Capone Band to naprawdę dobry zespół na wesele, spotkania rodzinne, imprezy firmowe, czy inne eventy. Osoby, doceniające piękno utworów uważają również, że nasze występy brzmią jak profesjonalne koncerty, które zostają w pamięci na długi czas.

Al Capone Band to zespół muzyczny na wesele, imprezę firmową oraz event z Warszawy. Na życzenie klienta docierajmy jednak do różnych zakątków Polski i zagranicy.

Wybierz skład, który najbardziej Ci odpowiada!

Kontakt


Zadzwoń


Aleksandra Wajs
Wokalistka i manager zespołu
tel. +48 531 288 800
e-mail: manager@alcaponeband.pl


Al Capone Band
Skoroszewska 7/77
02-495 Warszawa

Szybka wycena online


Dodatkowo interesuje mnie:


Jesteśmy z Warszawy, ale gramy w całej Polsce!